.

.

20 pcs SC UPC FC UPC fiber optik patch cord Simplex Tek modlu 3.0mm ceket kablo fiber optik jumper

20 pcs SC UPC FC UPC fiber optik patch cord Simplex Tek modlu 3.0mm ceket kablo fiber optik jumper

₺ 20.00

Tutar
Varolan

Uygulamaları CATVFiber optik haberleşme sistemleri Fiber optik veri iletim Yapı ağ erişim Kablolama sistemi, ODFFTTX uygulamalarıÖzellikleri Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybıIyi echangeability Good Dayanıklılık Yüksek sıcaklık kararlılığıCE, ROHS, FCCÖzellikleri1) bağlayıcı tipi : FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA2) yüksük Sonu yüz : PC, UPCAPC3) çekirdek Tipi : Tek-modu (SM : 9/125um), Modlu (MM : 50/125um veya 62.5/125um)4) kablo Miktar : Simplex, Dubleks, 6 çekirdek, 12 mısır, 16 çekirdek, 24 çekirdek, 36 çekirdek, 48cores..5) kablo Çapı : & phi; 3.0mm, & phi; 2.0mm, & phi; 0.9mm6) kablo Uzunluğu : 1, 2, 3 metre veya özelleştirilmiş7) kablo tipi : PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, Plenum, Zırhlı ÖzelliklerŞartnameÜnitesi FC, SC, LC/Zırhlı Kablolar ST, MUMT-RJ, MPOE2000 Tek-modÇok modu Tek-modÇok modu Tek-modÇok modu Tek-mod PCUPCAPCPCPCUPCPCPCUPCPCPCAPCEkleme kaybıDB≤2≤0. 2≤0. 3≤0. 2≤0. 3≤0. 2≤0. 2≤0. 3≤0. 2≤0. 2≤0. 3≤0. 3 Geri dönüş kaybıDB≥550≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75 Dalga boyu Nm1310,15101310,15101310,15101310,1510 Değişebilirlik DB≤0. 2≤0. 2≤0. 2≤0. 2 Titreşim DB≤0. 2≤0. 2≤0. 2≤0. 2Çalışma sıcaklığı℃-40 ~ 75-40 ~ 75-40 ~ 75-40 ~ 75 Depolama sıcaklığı℃-45 ~ 85-45 ~ 85-45 ~ 85-45 ~ 85 Kablo çapıMm& Phi; 3.0, & phi; 2.0, & phi; 0.9& Phi; 3.0, & phi; 2.0, & phi; 0.9& Phi; 3.0, & phi; 2.0, & phi; 0.9& Phi; 3.0, & phi; 2.0, & phi; 0.9

Daha fazla veri

renk:
1m, 2m, 3m, 4m, 5m
Marka Adı:
Eloik
Lif Tipi:
Tek Modlu
Ürün Uzunluğu:
1m
Bağlayıcı Tipi:
SC/APC
boyut:
10x10x10
Uyumlu:
QSFPTEK,TP-link
Model Numarası:
SC UPC to SC UPC
Model Number:
SC UPC to SC UPC

Müşterinin seçimi